top of page

Hakkımızda

     2014 yılında, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin ilk ve tek eşit ağırlık bölümü olma özelliğini taşıyan Ekonomi bölümü öğrencileri tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, bölümü fark etmeksizin her öğrenciye fayda sağlayacak çeşitli büyük etkinliklere imza atmış, aynı zamanda öğrencilerle profesyoneller arasında köprü görevi görmeyi amaç edinmiştir. Kendi aile kültürünü oluşturup korumak ve öğrencilerin geleceklerini şekillendirmesinde rol oynamak misyonuyla yola çıkan İTÜ Ekonomi Kulübü, çalışmalarını İTÜ İşletme Fakültesi’ne bağlı olarak sürdürmektedir.

Our Mission

"Korku ve risk alma duygularını zorlarsanız gerçekten inanılmaz şeyler olabilir." Marissa Mayer, Yahoo CEO

Misyonumuz

Bireyin topluma etkisini unutmayıp toplumsal ilerleyişe katkı sağlamak adına düzenlediğimiz kaliteli ve yenilikçi etkinliklerle, lisans ve lisansüstü öğrencilerini, iş dünyasının önde gelenlerinin tecrübeleriyle bir araya getirmektir.

 
Bu amacımızı gerçekleştirirken öğrencilere eğitim ve kariyer alanlarında bilgi vermenin yanında onların özellikle sosyal yönlerinin gelişmesine katkıda bulunarak bir aile olmayı planlıyoruz.

ituek_misyon.jpg
ituek_vizyon.jpg

Vizyonumuz

Türkiye’nin en tanınır, yaratıcı ve başarılı kariyer kulübü haline gelmektir.


İTÜ Ekonomi Kulübü inovatif düşünce yapısı ve kararlılığıyla prestijini artırarak vizyonunu sürdürmeye devam edecektir.

Etkinliklerimize göz atın!

Destekçilerimiz

 Kendini geliştirmek ve CV’ini güçlendirmek için Toptalent Business School online sertifika programlarına göz atabilirsin.

 

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketlerinin iş ilanları ve staj ilanları toptalent.co’da yer alıyor. Ücretsiz CV oluştur, hemen başvur! 

Öğrenci Kariyeri Beyaz Logo.png
Türkiye'nin en büyük üniversite & kariyer odaklı içerik platformu olarak kurulan Öğrenci Kariyeri'ni takip ederek kariyerinde     devrim yaratacak gelişmelerden haberdar olabilirsin. Hemen kaydol!
bottom of page