top of page

Business Game

Öğrenciler belirli gruplara ayrılarak her bir grup hayali bir şirketi temsil etmek üzere, kendilerine verilen case üzerinden sınırlı kriterlere ve departmanlara bağlı kalarak bir proje oluşturmaktadır.

Business Game
Business Game

Saat ve Yer

Tarih henüz kesinleşmemiştir.

Lokasyon henüz kesinleşmemiştir.

Bu Etkinlik Hakkında

     Bu sene kulübümüzün tecrübelerine dayanarak ilk defa düzenlenecek olan, içerik potansiyelinin yüksek olmasına bağlı olarak Türkiye çapında üne kavuşturmayı hedeflediğimiz bir etkinliktir. Öğrenciler belirli gruplara ayrılarak her bir grup hayalî bir şirketi temsil etmek üzere, kendilerine verilen case üzerinden sınırlı kriterlere ve departmanlara bağlı kalarak bir proje oluşturmaktadır. Her sene belirlenecek olan sektörden şirketler etkinliğimize sponsor olup jüri koltuğunda yerini alır. 1 gün boyunca öğrenciler yönlendirmeler doğrultusunda kendi projelerini detaylandırıp gün sonunda jüri karşısında sunumlarını yapar. Jüri kazanan grubu belirledikten sonra kazananlara ödülleri takdim edilir. Gün boyunca katılımcılara eğlenceli ve samimi bir network ortamı sağlamak için etkinliğimizde gerekli koşullar sağlanacaktır.

A.K.C.E (etkinlik tarihi kesinleşince başvurular alınacaktır.)

     BusinessGame çatısı altında, bu sene birincisini düzenleyeceğimiz Analogical Crypto Currency Event, yabancı Roostoo şirketi ile birlikte düzenlediğimiz kripto para borsa oyunudur. Finans sistemlerinde geleceğin alım gücü olması beklenen kripto para hakkında bilgilendirme ve bütün finansal piyasalarda kullanılabilen temel öngörü, analiz metotları hakkında eğitim sürecini de kapsayan Analogical Crypto Currency Event, katılımcılarına finansal piyasaları tanıma ve temel bazda yatırımcılık deneyimi sunma hedefiyle ortaya çıkarılmış bir yatırım oyunu olarak en popüler etkinliklerimiz arasına girme iddiasını da taşıyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page